Biuro Turystyki ZNP LogosTour – Katowice

Islandia

Masz ochotę na podróż poza horyzont? Chcesz wyjechać na wakacje swojego życia gdzieś, gdzie nigdy wcześniej nie byłeś i nie miałeś dotychczas odwagi się wybrać? Zajrzyj do naszego biura podróży Logos tour, a przekonasz się, jak szeroki wybór nieszablonowych wyjazdów jesteśmy w stanie ci zaoferować. Jeździmy na wakacje i wycieczki objazdowe nie tylko po znanych i lubianych krajach europejskich, o wielu walorach turystycznych. Działamy tak, aby nasi turyści byli w pełni zadowoleni z zaprezentowanej im oferty wyjazdowej oraz byli zachwyceni realizacją programu już podczas wakacji. Jeździmy po wielu różnych krajach, a za przewodników bierzemy tylko ludzi z pasją, którzy potrafią zainteresować uczestników wycieczki swoimi historiami o danym kraju i atrakcjach, które akurat pojawiają się na naszej drodze. Możesz w pełni zaufać profesjonalizmowi pracowników naszego biura podróży Logos tour. Będziesz mógł w asyście wykwalifikowanych przewodników i pod opieką pilotów Logos tour zwiedzać dosłownie cały świat.

Wszystko to dzięki temu, że biuro podróży Logos tour organizuje wyjazdy na 7 kontynentów. Docieramy do dalekich krańców Azji wschodniej, na Bliski Wschód, do krańców Afryki czy do obu Ameryk. W zasięgu naszych możliwości pozostają krótkie i ciekawe wycieczki objazdowe po krajach europejskich.

Wybierz się z biurem podróży Logos tour na wycieczkę na Islandię. Ta położona daleko na północ wulkaniczna wyspa, jest wielką tajemnicą dla wielu podróżnych. Wszelkie wyobrażenia o niej znikają, kiedy tylko postawimy stopę w Rejkiawiku. Warto zobaczyć to piękne, choć niewielkie państwo z rekordowo niską jak na europejski kraj liczbą ludności.

Wakacje na Islandii to propozycja dla prawdziwych obieżyświatów, którzy zamarzyli sobie zobaczenie wyspy „lodu i ognia”. Nie znajdziemy tu wielowiekowych zabytków, ale za to Islandia zaoferuje nam piękno dziewiczej, nieokiełznanej natury. Na wyspie znajduje się ponad 10 tys. wodospadów, a ponadto lodowce, rzeki i jeziora, urokliwe fiordy i zatoki nadmorskie, a ponad wszystko wulkany i niebiańskie gejzery wyrzucające w górę słup wody o wysokiej temperaturze. Islandia jest prawdziwym rajem dla miłośników fauny i flory. W lecie słońce nigdy nie zachodzi za horyzont – można więc zobaczyć słynne białe noce i podziwiać bez końca urodę islandzkiej przyrody. Na trasie zwiedzania podczas wyjazdu do Islandii znajduje się między innymi Geysir, fantastyczne parki narodowe i wodospady.

Chcesz zobaczyć Islandię na własne oczy? Rezerwuj już teraz wycieczkę na Islandię z biurem podróży Logos tour. Zobacz coś, czego nigdy wcześniej nie widziałeś. Islandia urzeka surowym pięknem i odmiennością krajobrazów, które nijak mają się do tego, do czego przywykliśmy w Polsce. Czekamy na naszych turystów w siedzibie głównej biura podróży Logos tour w Warszawie, a także w oddziałach regionalnych w dużych miastach w całej Polsce. Wyprawę na Islandię możesz też zarezerwować przez internet, za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. - Katowice

Adres: ul. Warszawska 3, 40-009 Katowice, dolnośląskie

Telefon: 32 253 78 58

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.10.2018